$39.60 €42.44

Аргентина обіграла Францію у фіналі ЧС 2022

Аргентина обіграла Францію у фіналі ЧС 2022 В основний час команди переможця не визначили

18 грудня у фіналі чемпіонату світу з футболу збірна Аргентини обіграла збірну Франції. Про це повідомляє сайт Міжнародної федерації футболу.

Матч відбувався у катарському місті Лусаїл.

Першою забила команда Аргентини. Зірка американської збірної Ліонель Мессі реалізував на 23-й хвилині пенальті, яке призначили за порушення проти його співвітчизника Анхеля Ді Марія.

На 36-й хвилині вже сам Ді Марія забив м'яч у ворота французького голкіпера Уго Льоріса.

У другому таймі аргентинці виконали низку замін, після яких збірній Франції вдалося забити двічі – на 80-й хвилині Кіліан Мбаппе реалізував пенальті, а на 81-й забив під час гри.

Протягом основного часу переможця не визначили, тому суддя призначив екстратайми.

На 109-й хвилині забити вдалося Мессі, який став рекордсменом за кількістю матчів на чемпіонатах світу.

В екстратаймі команди більше не забивали, переможця визначили за результатами серії післяматчевих пенальті. Їх краще пробили аргентинці – 4:2.

Збірна Франції склала повноваження чемпіона світу, новий чемпіон – збірна Аргентини. Це третій чемпіонський титул для аргентинської команди (також Аргентина вигравала ЧС 1978 і ЧС 1986).

Матч за третє місце виграла 17 грудня збірна Хорватії. Вона обіграла збірну Марокко.