$39.60 €42.44
weather +13 Київ

Світоліна зробила камбек у матчі проти Квітової й удруге в кар'єрі зіграє в 1/4 фіналу Miami Open Світоліна вийшла в 1/4 фіналу Miami Open
У четвертому колі тенісного турніру в Маямі (штат Флорида, США) п'ята сіяна українка Еліна Світоліна перемогла Петру Квітову із Чехії.

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№ 5 у рейтингу WTAвдруге в кар'єрі пробилася до чвертьфіналу престижного "тисячника" Miami Open. В 1/8 фіналу українка зуміла переламати перебіг поєдинку проти чешки Петри Квітової (№ 10 у рейтингу WTA), перемігши суперницю у трьох сетах – 2:6; 7:5; 7:5, повідомляє "Великий теніс України".

Віддавши суперниці перший сет, у другій партії Світоліна поступалася 4:5, але українка спочатку забрала свою подачу, а потім переламала перебіг поєдинку, перемігши 7:5.

У третьому, вирішальному, сеті Світоліна повела 3:0, але потім віддала Квітовій чотири гейми поспіль – 3:4.

Українка спочатку зрівняла рахунок, а потім вийшла вперед 5:4 і подавала на перемогу, ведучи 30:0, але Квітовій усе ж удалося забрати подачу Світоліної – 5:5.

Українка не здалася, останні два гейми третього сету були за Світоліною – 7:5, у підсумку – важка перемога над незручною суперницею.

Для Світоліної це друга поспіль перемога над Квітовою на турнірах під егідою Жіночої тенісної асоціації (WTA). У попередніх дев'яти поєдинках між суперницями сім разів вигравала чеська тенісистка.

"Матчі із Квітовою – це завжди велика битва. Такі матчі, як сьогодні, трохи додають упевненості до наступної гри. У чвертьфіналах грати завжди непросто, але я сподіваюся, що така перемога, як сьогодні, допоможе мені завтра, з ким би я не грала", – сказала після матчу Світоліна, її слова цитує "Великий теніс України".

В 1/4 фіналу турніру українка зіграє з переможницею зустрічі Анастасія Севастова (Латвія, №57 у рейтингу WTA) – Ана Конюх (Хорватія, №338 у рейтингу WTA).

Світоліна грала у чвертьфіналі турніру в Маямі у 2018 році. На турнірі українка сіяна під п'ятим номером.

У третьому колі змагань Світоліна у двох перемогла Катерину Александрову з Росії.