$39.78 €42.38
weather +5 Київ

Стало відомо ім'я найкращого гравця збірної України в матчі проти Нідерландів на Євро 2020

Стало відомо ім'я найкращого гравця збірної України в матчі проти Нідерландів на Євро 2020 Яремчук забив другий м'яч збірної України у ворота команди Нідерландів
Нападник національної збірної України з футболу Роман Яремчук – найкращий гравець команди в поєдинку проти збірної Нідерландів за версією порталу футбольної статистики WhoScored.

Яремчук вийшов на поле у стартовому складі, на 75-й хвилині гри він асистував Андрієві Ярмоленку, а за чотири хвилини відзначився вже сам, зрівнявши рахунок у першому поєдинку збірної на Євро 2020.

Як підсумок, 25-річний форвард бельгійського клубу "Гент" за матч отримав оцінку 7,79 бала, що є найкращим показником серед усіх гравців української команди.

Другу оцінку у складі команди тренера Андрія Шевченка отримав автор першого гола у ворота Нідерландів, капітан збірної України Ярмоленко – 7,56 бала.

Найкращим гравцем матчу портал WhoScored визнав форварда збірної Нідерландів Ваута Веггорста – 7,8 бала.

Інфографіка: whoscored.com Інфографіка: whoscored.com

13 червня в Амстердамі у першому турі Євро 2020 збірна України з футболу програла збірній Нідерландів із рахунком 2:3. Під час матчу українці відігралися з 0:2 і втратили нічию наприкінці поєдинку.

Наступний матч на Євро 2020 збірна України проведе 17 червня в Бухаресті (Румунія) проти збірної Північної Македонії, повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).