$39.67 €42.52
weather +11 Київ

Собаки і кінь ледь не зірвали відбірковий матч Дефлімпійських ігор під Полтавою. Фото, відео photo icon

Собаки і кінь ледь не зірвали відбірковий матч Дефлімпійських ігор під Полтавою. Фото, відео Італійські гравці не впоралися з несподіваними перешкодами – Україна перемогла 3:0
Відбірковий матч із футболу Дефлімпійських ігор між Україною та Італією, який проводили у селі Нижні Млини Полтавської області, довелося двічі зупиняти через місцевих тварин.

У першому таймі на поле вибігли дві собаки, які покинули газон тільки після втручання представників збірної України.

Після перерви, на 59-й хвилині, на поле несподівано вибіг кінь. Його виводили за межі поля вболівальники і тренери господарів.

Незважаючи на те, що суддям двічі довелося зупиняти гру, командам все ж таки вдалося дограти її до кінця. Україна перемогла 3:0.

View this post on Instagram

A post shared by PVP.POLTAVA (@ pvp.poltava)

Дефлімпійські ігри – санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом змагання найвищого рівня для людей із порушенням слуху. XXIII літні Дефлімпійські ігри проводили у 2017 році у Туреччині, збірна України на них стала другою після Росії з 99 медалями – серед них 21 золота, 42 срібні та 36 бронзових медалей.

Літні Дефлімпійські ігри 2021 проводитимуть у Бразилії у період з 1-го до 15 травня 2022 року.