$39.47 €42.18
weather +17 Київ

"Шахтар" зіграв унічию з "Монако" і вийшов у груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА

"Шахтар" зіграв унічию з "Монако" і вийшов у груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА "Шахтар" приймав суперників у Харкові

25 серпня в Харкові донецький футбольний клуб "Шахтар" у матчі-відповіді раунду плей-оф Ліги чемпіонів зіграв унічию 2:2 із французьким "Монако". Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Після виїзної перемоги з рахунком 1:0 футболістам української команди було потрібно не програти. Однак загальний рахунок протистояння зрівнявся вже на 18-й хвилині матчу – на добиванні вдало зіграв Віссам Бен-Єддер.

На 39-й хвилині нападник "Монако" подвоїв рахунок.

На 74-й хвилині матчу гравець "Шахтаря" Марлос скоротив рахунок до мінімуму (1:2) і зрівняв результати за підсумками двох поєдинків: 2:2.

Основний час переможця протистояння не визначив, арбітр призначив додатковий час. Наприкінці, на 114-й хвилині поєдинку, гравець французького клубу Рубен Агіляр зрізав м'яч у власні ворота.

Результат поєдинку в Харкові дав змогу "Шахтарю" пройти "Монако" за сумою двох матчів (3:2), і тепер донецький клуб гратиме у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

Жеребкування групового етапу відбудеться 26 серпня у Стамбулі (Туреччина).

У третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів "Шахтар" двічі з однаковим рахунком 2:1 переміг "Генк" – спочатку в Бельгії, а потім і в Києві.

У Лізі чемпіонів УЄФА заявлено ще один український клуб – "Динамо" (Київ). Він вступить у боротьбу у груповому турнірі, куди потрапив напряму.