$39.22 €42.36
weather +10 Київ

Ліга чемпіонів. "Шахтар" на виїзді мінімально програв "Реалу"

Ліга чемпіонів. "Шахтар" на виїзді мінімально програв "Реалу" "Шахтар" із рахунком 1:2 поступився "Реалу" в ЛЧ
Донецький "Шахтар" у Мадриді (Іспанія) 5 жовтня з рахунком 1:2 поступився "Реалу" у поєдинку третього туру Ліги чемпіонів.

Про це повідомляє сайт Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Усі три м'ячі команди забили до перерви.

Відкрив рахунок матчу на 13-й хвилині форвард "Реала" Родріго, пробивши воротаря донецького клубу Анатолія Трубіна.

За 15 хвилин інший форвард іспанського клубу Вінісіус Жуніор подвоїв рахунок поєдинку.

"Шахтар" один м'яч відіграв на 39-й хвилині матчу. Олександр Зубков пробив зльоту у ворота голкіпера збірної України і "Реала" Андрія Луніна, 2:1.

В іншому поєдинку групи F німецький "Лейпциг" із рахунком 3:1 обіграв шотландський "Селтік", зазначено на сайті УЄФА.

За підсумками трьох турів, "Реал" – лідер у квартеті F (три матчі – три перемоги), "Шахтар" посідає друге місце (одна перемога, одна нічия й одна поразка).

Інфографіка: uefa.com Інфографіка: uefa.com

Наступний поєдинок (четвертого туру) у ЛЧ "Шахтар" зіграє проти "Реала" 11 жовтня у Варшаві (Польща), зазначають на сайті УЄФА.

"Шахтар" – єдиний представник України у груповому етапі Ліги чемпіонів сезону 2022/2023.

У матчі першого туру "Шахтар" розгромив "Лейпциг" 4:1, а у другому – зіграв унічию 1:1 із "Селтіком".

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2022/2023 відбудеться 10 червня 2023 року у Стамбулі (Туреччина).

Лігу чемпіонів сезону 2021/2022 виграв "Реал".