$39.60 €42.27
weather +5 Київ

"Шахтар" розгромив головного конкурента і став чемпіоном України з футболу

"Шахтар" розгромив головного конкурента і став чемпіоном України з футболу Чемпіоном "Шахтар" став за тур до фінішу
28 травня футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк) у межах 29-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) виграв у "Дніпра-1" з однойменного міста і за тур до кінця чемпіонату виборов золоті медалі. Про це повідомляє сайт УПЛ.

Поєдинок лідера турнірної таблиці й команди, яка посідає друге місце, завершився розгромом 3:0 на стадіоні у Львові, гра відбувалася без глядачів.

Донецька команда забивала на дев'ятій хвилині (Артем Бондаренко забив 2000-й гол команди в чемпіонатах України), на 55-й (Данило Сікан) і на 59-й (Тарас Степаненко).

Відрив "Шахтаря" від "Дніпра-1" і луганської "Зорі" становить вісім очок за тур до фінішу (72 і 64).

Скріншот: upl.ua Скріншот: upl.ua

Чемпіоном України "Шахтар" став 14-й раз. Більше вигравало лише київське "Динамо" – 16 разів.