$39.78 €42.38
weather +5 Київ

"Шахтар" програв "Інтеру" у Лізі чемпіонів та втратив шанси на єврокубкову весну

"Шахтар" програв "Інтеру" у Лізі чемпіонів та втратив шанси на єврокубкову весну Джеко (ліворуч) забив два м'ячі у ворота "Шахтаря"
Донецький "Шахтар" програв італійському "Інтеру" у матчі групового етапу Ліги чемпіонів, у Мілані віцечемпіон України поступився з рахунком 0:2. Про це 24 листопада повідомили на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій.

У складі "Інтера" дублем відзначився форвард збірної Боснії та Герцеговини Едін Джеко. Обидва м'ячі нападник забив у другому таймі – на 61-й та 67-й хвилинах поєдинку.

В іншому матчі групи D після поєдинку в Мілані зіграють клуб українського тренера Юрія Вернидуба "Шериф" (Тирасполь) та мадридський "Реал", зазначено на сайті УЄФА.

Незалежно від результату цього матчу, а також від підсумку поєдинку шостого туру проти "Шерифа", "Шахтар" завершить груповий етап Ліги чемпіонів на останньому, четвертому, місці.

Після п'яти матчів в активі "гірників" одне набране очко.

У першому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" із рахунком 0:2 поступився в Тирасполі "Шерифу". У другому матчі "гірники" зіграли внічию 0:0 у Києві проти "Інтера", у третьому – з нищівним рахунком 0:5 поступилися "Реалу" на НСК "Олімпійський", у четвертому – знову програли "Реалу" (2:1).

Поєдинок "Шахтар" – "Шериф" відбудеться 7 грудня у Києві на НСК "Олімпійський".