$39.60 €42.44
weather +13 Київ

"Шахтар" поділив очки з "Динамо" і збільшив відрив від "Дніпра-1" в УПЛ

"Шахтар" поділив очки з "Динамо" і збільшив відрив від "Дніпра-1" в УПЛ Степаненко забив гол у ворота "Динамо" у матчі "українського суперкласико", але переможним він не став
Донецький "Шахтар" зіграв унічию з київським "Динамо" (1:1) у центральному матчі 22-го туру чемпіонату української Прем'єр-ліги, повідомляє 22 квітня офіційний сайт УПЛ.

Матч, господарями якого були динамовці, відбувся у Києві на стадіоні "Динамо" імені Лобановського.

Рахунок у поєдинку відкрив капітан "Шахтаря" Тарас Степаненко, який відзначився на 12-й хвилині дальнім ударом метрів із 30.

Динамовці відповіли на 82-й хвилині голом Олександра Андрієвського зі штрафного.

Донецький клуб зміцнив лідерство, набравши 53 очки у 22 матчах. На другому місці розмістилася луганська "Зоря" із 46 балами у 22 поєдинках. "Дніпро-1" замикає трійку лідерів – 45 очок після 20 матчів. "Динамо" посідає четверте місце (41 очко у 22 іграх).

Змагання української Прем'єр-ліги сезону 2021/2022 у зв'язку з повномасштабним вторгненням РФ в Україну завершили достроково, турнірну таблицю ліги сезону 2021/2022 зафіксовано станом на 24 лютого 2022 року. Перше місце залишилося за "Шахтарем", "Динамо" фінішувало другим, на третьому місці – СК "Дніпро-1".

23 серпня 2022 року в умовах війни стартував чемпіонат української Прем'єр-ліги сезону 2022/2023. Він відбувається на території України. Матчі грають на певних стадіонах за порожніх трибун і з підвищеними заходами безпеки. У разі повітряної тривоги поєдинки переривають, команди й технічний персонал перечікують в укриттях. УАФ працює над тим, щоб дозволити вболівальникам відвідувати футбольні матчі 2023 року, заявив глава організації Андрій Павелко.

Після осінньої частини чемпіонату лідирує "Дніпро-1", випереджаючи "Шахтар" на два очки. У 17-му турі УПЛ 12 березня "Дніпро-1" програв "Динамо" і поступився "Шахтарю" першим рядком у турнірній таблиці, відтоді "гірники" лідерства не втрачали.