$39.22 €42.36
weather +12 Київ

"Save Ukraine". Матч ЧС 2022 між Португалією та Уругваєм перервав уболівальник у футболці на підтримку України

"Save Ukraine". Матч ЧС 2022 між Португалією та Уругваєм перервав уболівальник у футболці на підтримку України Через інцидент матч Португалія – Уругвай ненадовго перервали
Матч чемпіонату світу 2022 року в Катарі у групі H між збірними Португалії та Уругваю 28 листопада перервав уболівальник у футболці з написом "Save Ukraine" ("Врятуйте Україну").

Фото футбольного фаната, який вибіг на поле, опублікувало агентство EPA.

Інцидент стався у другому таймі. У руках у вболівальника був веселковий прапор миру, а ззаду на футболці був напис "Respect for Iranian Women" ("Повага до іранських жінок").

Окрім того, на руці вболівальника можна було розгледіти татуювання у вигляді герба України.

Через інцидент матч ненадовго переривали. Згодом уболівальника вивели з поля.

Як зазначають на сайті ФІФА, поєдинок Португалія – Уругвай завершився з рахунком 2:0, дубль зробив Бруну Фернандеш.

Отже, збірна Португалії здобула другу перемогу на ЧС і гарантувала собі місце в 1/8 фіналу турніру.