$39.60 €42.44
weather +9 Київ

Рюдігер покусав Погба під час матчу Євро 2020 Франція – Німеччина

Рюдігер покусав Погба під час матчу Євро 2020 Франція – Німеччина Погба (на фото) заявив, що Рюдігер його "трохи покусав"
Наприкінці першого тайму матчу чемпіонату Європи з футболу 2020 між збірними Франції та Німеччини захисник німецької команди Антоніо Рюдігер підійшов ззаду до французького хавбека Поля Погба, схопив його руками і спробував вкусити. Про випадок повідомляє Sky Sports.

Погба хотів звернути увагу на інцидент арбітра поєдинку Карлоса дель Серро, але в підсумку Рюдігер уникнув покарання.

За словами француза, суперник, якого він знає дуже давно, його "трохи покусав".

Переможний матч проти Німеччини був відмінним для Франції, зазначив Погба після гри, додавши, що не хотів би, щоб Рюдігера дискваліфікували через цей епізод.

Ближче до кінця матчу "ми обнялися, і все", додав Погба.

У матчі першого туру Групи F Франція мінімально обіграла Німеччину (1:0) завдяки автоголу захисника німців Матса Гуммельса на 20-й хвилині поєдинку, пише сайт Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Програвши в Мюнхені Франції, збірна Німеччини вперше в історії зазнала поразки в перших турах чемпіонатів Європи з футболу.

Найкращим гравцем матчу Франція – Німеччина визнано Погба.

Безпрограшна серія збірної Франції в офіційних матчах (без урахування товариських) сягнула 17 ігор.