$39.78 €42.38
weather +4 Київ

"Реал" помстився "Шахтарю". Віцечемпіон України розгромно програв у Києві в Лізі чемпіонів

"Реал" помстився "Шахтарю". Віцечемпіон України розгромно програв у Києві в Лізі чемпіонів Довершив розгром "Шахтаря" на НСК "Олімпійський" Бензема (ліворуч)
Донецький "Шахтар" удруге програв у груповому турнірі Ліги чемпіонів, у Києві віцечемпіон України з розгромним рахунком 0:5 поступився мадридському "Реалу". Про це 19 жовтня повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій.

"Реал" відкрив рахунок у матчі на 37-й хвилині. Капітан "гірників" Сергій Кривцов, намагаючись випередити Каріма Бензему, зрізав м'яч у свої ворота.

Після перерви двічі відзначився Вінісіус Жуніор, на 51-й хвилині: з передачі Луки Модрича, а за п'ять хвилин після індивідуальних дій – пройшов Додо і Кривцова і вколотив м'яч під поперечину, 0:3.

На 65-й хвилині поєдинку Вінісіус уже виступив у ролі асистента, четвертий м'яч у ворота "Шахтаря" забив Родріго.

Довершив розгром "гірників" на НСК "Олімпійський" у доданий до другого тайму час Бензема.

0:5 – "Реал" помстився "Шахтарю" за дві поразки в минулому сезоні Ліги чемпіонів.

В іншому поєдинку групи D італійський "Інтер" у Мілані з рахунком 3:1 обіграв сенсацію турніру – "Шериф" із Тирасполя, зазначають на сайті УЄФА.

Після трьох турів у квартеті D два лідери – у "Шерифа" і "Реала" по шість очок, але у клубу з Тирасполя в активі перемога над "Реалом" у Мадриді. В "Інтера" чотири набрані пункти, "Шахтар" з одним очком – останній у групі.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

У четвертому турі Ліги чемпіонів донецький клуб зіграє в Мадриді 3 листопада проти свого нинішнього суперника – "Реала".

У першому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" із рахунком 0:2 поступився в Тирасполі "Шерифу". У другому матчі "гірники" зіграли внічию 0:0 у Києві проти "Інтера".