$39.22 €42.36
weather +15 Київ

Плавець Остапченко завоював для України 23-тю золоту медаль на Паралімпіаді в Токіо Остапченко подолав дистанцію за 3.21.62

Український плавець Денис Остапченко 3 вересня став чемпіоном Паралімпійських ігор 2020 у Токіо. Про це свідчать дані на сайті Ігор.

Українець виграв заплив на 200 метрів вільним стилем у класі S3.

Остапченко подолав дистанцію за 3.21.62, що дало йому змогу завоювати золоту медаль.

Друге і третє місця посіли мексиканці Дієго Лопес Діас (3.23.57) і Хесус Ернандес (3.23.93).

2 вересня Остапченко завоював бронзову медаль, показавши третій результат у запливі на 50 метрів вільним стилем у класі S1.

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

У Паралімпіаді беруть участь 4403 спортсмени зі 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України в змаганнях бере участь 143 спортсмени.

Україна в медальному заліку за кількістю нагород наразі на четвертому місці з 93 медалями, з яких 23 золоті, 44 срібні та 26 бронзових. За кількістю золотих нагород українська збірна на п'ятому місці.