$39.58 €42.26
weather +10 Київ

Першим фіналістом чемпіонату світу з футболу стала збірна Аргентини

Першим фіналістом чемпіонату світу з футболу стала збірна Аргентини Хорватам забивали Мессі та Альварес

13 грудня у півфіналі чемпіонату світу з футболу збірна Аргентини розгромила збірну Хорватії. Про це повідомляє сайт Міжнародної федерації футболу.

Матч проводили на стадіоні у катарському місті Лусаїл.

У першому таймі двічі відзначилися аргентинці: Ліонель Мессі – на 34-й хвилині (з пенальті), Хуліан Альварес – на 39-й.

У проміжку часу між цими голами суддя показав червону картку тренеру хорватської збірної Маріо Манджукічу.

На 69-й хвилині Альварес довів рахунок до розгромного.

Більше забитих м'ячів не було.

Підсумковий результат поєдинку – 3:0 на користь збірної Аргентини. Вона вийшла у фінал.

Збірна Хорватії зіграє у матчі за третє місце.

Другий півфінал чемпіонату світу з футболу 2022 року призначено на 14 грудня, у ньому зіграють збірні Марокко та Франції.

Фінальну частину чемпіонату світу з футболу 2022 року проводять у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.