$39.78 €42.38
weather +3 Київ

Перше коло US Open подолала Костюк, у другому колі зіграє троє українок

Перше коло US Open подолала Костюк, у другому колі зіграє троє українок Свій перший поєдинок на турнірі Костюк виграла у двох сетах
30 серпня перше коло одиночного розряду турніру Великого шлему з тенісу (US Open) подолала українка Марта Костюк. Про це повідомив офіційний сайт змагань.

Українка, яка посідає 65-ту позицію в рейтингу WTA, обіграла 63-тю ракетку світу Маяр Шеріф із Єгипту.

Результат поєдинку – 7:6, 6:4.

Костюк стала третьою українською тенісисткою, яка зуміла подолати перше коло US Open, раніше це зробили Ангеліна Калініна та Дар'я Снігур.

Українки Даяна Ястремська та Леся Цуренко, які також стартували в основній сітці турніру у США, із боротьби за титул вибули.

У другому колі, яке розпочнеться 31 серпня, Снігур (124-те місце у рейтингу WTA) зіграє проти канадки Ребеки Маріно (106-та у світі), Калініна (47-ма у світі) – проти Петри Квітової з Чехії (21-ша у світі), а Костюк – проти Вікторії Азаренко з Білорусі (26-та у світі).

US Open – турнір серії Великого шлему із загальним призовим фондом $60 млн. Відбувається у Нью-Йорку на кортах із хардовим покриттям. 2022 року змагання проводять із 29 серпня до 11 вересня.