$39.22 €42.44
weather +10 Київ

Переможцем Ліги націй УЄФА стала збірна Франції

Переможцем Ліги націй УЄФА стала збірна Франції Гра відбувалася в Мілані
У фіналі Ліги націй УЄА, який відбувся 10 жовтня в італійському Мілані, збірна Франції обіграла збірну Іспанії та стала переможцем турніру. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Першими забили іспанці, це зробив на 64-й хвилині Мікель Оярсабаль.

Французи зрівняли рахунок вже за дві хвилини, точного удару завдав Карім Бензема.

Вирішальний м'яч забив на 80-й хвилині Кіліан Мбаппе.

Підсумковий рахунок – 2:1 на користь збірної Франції.

У матчі за третє місце Італія на своєму стадіоні в Турині обіграла Бельгію з тим самим результатом 2:1. В італійців забивали Ніколо Барелла (46-та хвилина) і Доменіко Берарді (65-та хвилина, з пенальті), у бельгійців виділився Шарль де Кетеларе (86-та хвилина).

Це був другий розіграш Ліги націй УЄФА. Збірна України припинила боротьбу на стадії групового турніру у вищому дивізіоні після скандальної історії з грою проти Швейцарії, яка закінчилася технічною поразкою українців.