$39.58 €42.26
weather +9 Київ

Олімпіада у Токіо. 26 липня Японія здобула першість у медальному заліку, Україна – без нагород

Олімпіада у Токіо. 26 липня Японія здобула першість у медальному заліку, Україна – без нагород Сьогодні українські спортсмени не здобули жодної медалі у Токіо
За підсумками третього дня літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо у медальному заліку України, як і напередодні – дві медалі, сьогодні українські спортсмени не піднімалися на п'єдестал.

Про це свідчать дані офіційного сайта Олімпіади.

На перше місце у медальному заліку піднялася Японія: вісім золотих, дві срібні і три бронзові медалі. За нею ідуть США (сім золотих, три срібні і чотири бронзові нагороди).

Китай, який напередодні був першим у медальному заліку, опустився на третє місце: шість золотих, п'ять срібних і сім бронзових медалей.

Скріншот: olympics.com Скріншот: olympics.com

Усього 26 липня розіграли 21 комплект медалей, уточнює "Укрінформ". Сьогодні виступила і зазнала поразки українська шаблістка Ольга Харлан, у наступні тури пробилися тенісистки Еліна Світоліна, а також сестри Надія і Людмила Кіченок.

Українці Олексій Середа та Олег Сербін дебютували на Олімпіаді в синхронних стрибках у воду з 10-метрової платформи і посіли шосте місце.

Важкоатлетка Каміла Конотоп теж уперше в кар'єрі виступила на Олімпійських іграх і посіла п'яте місце в категорії до 55 кг, повідомляє Суспільне. Вона взяла 94 кг у ривку, 112 у поштовху та 206 кг у сумі.

Українська збірна зі спортивної гімнастики посіла сьоме місце в командних змаганнях.

Україна ділить 42-ге місце у медальному заліку з Єгиптом, Монголією та Туреччиною.

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися у Токіо з 24-го липня до 9 серпня торік, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів із 23-го липня до 8 серпня.

Україну представляє 157 олімпійців – найменша кількість за усі роки незалежності. Українські спортсмени змагатимуться у 25 видах спорту і 30 дисциплінах.

Станом на 26 липня в України дві олімпійські медалі – бронза у жіночому дзюдо і бронза у чоловічому фехтуванні.