$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Нідерланди і Португалія не змогли пробитися у чвертьфінал Євро 2020

Нідерланди і Португалія не змогли пробитися у чвертьфінал Євро 2020 Нідерланди пропустили і не змогли забити
27 червня на чемпіонаті Європи з футболу 2020 року відбулися два чергові матчі стадії 1/8 фіналу, за підсумками яких боротьбу припинило дві топзбірні. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У Будапешті збірна Нідерландів, яку вважали фаворитом поєдинку, програла Чехії.

Обидва м'ячі забили у другому таймі. На 68-й хвилині Томаш Голеш відкрив рахунок, а на 80-й його співвітчизник Патрік Шик закріпив успіх своєї команди. Підсумковий рахунок – 2:0.

Ще в одному матчі неділі на стадіоні в іспанській Севільї чвертьфіналісти визначали Бельгія і Португалія.

На 42-й хвилині відзначився бельгієць Торган Азар. Цей гол став вирішальним. Бельгійська команда з рахунком 1:0 перемогла команду, у якій грає Кріштіану Роналду, і вийшла у чвертьфінал Євро 2020.

Перші матчі стадії плей-оф Євро 2020 відбулися 26 червня.

Данія з рахунком 4:0 розгромила Уельс і тепер у чвертьфіналі зіграє з Чехією.

Суперником Бельгії на цій стадії стане Італія, яка свій поєдинок 1/8 фіналу проти Австрії завершила в додатковий час із рахунком 2:1.

Збірна України свій поєдинок проти збірної Швеції проведе 29 червня у Глазго (Шотландія).