$39.60 €42.44
weather +13 Київ

Надаль став 14-разовим переможцем Roland Garros, це його 22-й титул на турнірах Великого шлема Надаль (на фото) у трьох сетах переграв Рууда
Іспанець Рафаель Надаль (№5 у світовому рейтингу) 5 червня вчотирнадцяте став переможцем Відкритого чемпіонату Франції з тенісу Roland Garros, це – абсолютний рекорд ґрунтового турніру. Про це повідомляє сайт чоловічої тенісної асоціації (ATP).

У фіналі Надаль у трьох сетах переграв Каспера Рууда (№8 у світовому рейтингу) з Норвегії з рахунком 6:3, 6:3, 6:0.

Надаль виграв 22-й титул на турнірах Великого шлема, за цим показником він збільшив відрив від Роджера Федерера (Швейцарія) та Новака Джоковича (Сербія), які мають по 20 титулів, зазначають на сайті ATP.

Надаль, який переміг і на Australian Open 2022, уперше в кар'єрі виграв перші два турніри Великого шлема в сезоні.