$39.58 €42.26
weather +14 Київ

На Паралімпіаді в Токіо українці протягом дня здобули чотири нагороди й опустилися в медальному заліку

На Паралімпіаді в Токіо українці протягом дня здобули чотири нагороди й опустилися в медальному заліку В українців уже 98 паралімпійських медалей Токіо 2020
4 вересня в Токіо, в 11-й день літніх Паралімпійських ігор 2020 року, спортсмени з України вибороли чотири нагороди, загальна кількість медалей сягнула 98. Про це повідомляють на офіційному сайті Паралімпіади.

Протягом суботи українські спортсмени здобули три срібні й одну бронзову нагороди.

Другі місця на Паралімпіаді посіли легкоатлети Оксана Ботурчук (біг на 200 метрів) та Ігор Цвєтов (біг на 200 метрів), а також Марина Мажула у веслуванні на байдарках (дистанція 200 метрів). Третє місце – у стрільця Василя Ковальчука (змішана стрільба з гвинтівки лежачи на дистанції 50 метрів).

У медальному заліку за якістю нагород Україна посідає шосте місце. Лідирують Китай (93 золоті медалі), Великобританія (41) і збірна Паралімпійського комітету РФ (36).

скріншот: paralympic.org Скріншот: paralympic.org

Після 10 днів Паралімпіади українська збірна була в медальному заліку п'ятою за кількістю золотих нагород.

Медалі вибороли представники вже 86 країн.

За кількістю нагород Україна п'ята, опустившись на одну позицію за підсумками останнього змагального дня. Українців обігнали американці, які в суботу здобули дев'ять медалей (тепер у них 101 нагорода).

Скріншот: paralympic.org Скріншот: paralympic.org

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

У Паралімпіаді бере участь 4403 спортсмени зі 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України у змаганнях бере участь 143 спортсмени.