$39.47 €42.18
weather +10 Київ

"Москва сгорела целиком". Українські важкоатлети виграли медальний залік чемпіонату Європи, що відбувався у РФ Чумак виборов дві золоті нагороди

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який 11 квітня завершився у столиці Росії Москві, переможцями в медальному заліку стали українські спортсмени. Про це повідомляє Tribuna.com.

Загалом спортсмени з України вибороли на турнірі 10 золотих, три срібні та чотири бронзові нагороди.

Переможцями турніру стали, зокрема, Каміла Конотоп (вагова категорія до 55 кг, три золота), Ірина Деха (до 76 кг, три золота), Аліна Марущак (до 81 кг, два золота) і Дмитро Чумак (до 109 кг, два золота).

Після перемоги на турнірі Чумак опублікував в Instagram малюнок із Кремлем, охопленим вогнем, і процитував пісню групи "Ленінград": "Вчера приснился сон прекрасный – Москва сгорела целиком. Пожар на площади на Красной и тлеет бывший Избирком. Никто не выжил – все сгорели, все Pussy, Путин и Собчак, и у стены кремлевской ели горели ох...енно так".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DMYTRO CHUMAK * (@dmitryichumak)

Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед дорослих тривав у Москві з 3-го до 11 квітня.