$39.22 €42.36
weather +9 Київ

Магучіх перемогла у фіналі "Діамантової ліги", ще дві українки посіли другі місця

Магучіх перемогла у фіналі "Діамантової ліги", ще дві українки посіли другі місця Магучіх зробила три спроби побити особистий рекорд
Українка Ярослава Магучіх – переможниця фіналу "Діамантової ліги" у Цюриху (Швейцарія) у секторі стрибків у висоту серед жінок.

Про це 8 вересня повідомляють у Twitter Національного олімпійського комітету України.

Ще одна українська стрибунка Ірина Геращенко посіла друге місце.

Як зазначають на сайті легкоатлетичної серії, Магучіх показала свій найкращий результат на висоті 2,03 м (узяла планку з третьої спроби). Окрім того, Магучіх зробила три спроби побити особистий рекорд на відкритому повітрі, але підкорити висоту 2,06 м українці поки не вдалося.

Геращенко, яка за меншої кількості спроб завершила виступи на другій позиції, стрибнула 1,94м.

Другою у секторі потрійного стрибка серед жінок фінішувала Марина Бех-Романчук. Українка у фіналі "Діамантової ліги" поступилася лише представниці Венесуели Юлімар Рохас, зазначають на сайті змагань.

Результат Бех-Романчук – 14,96 м.

"Діамантова ліга" – найпрестижніша легкоатлетична серія у світі, зазначив сайт Олімпійських ігор. 2022 року вона складалася з 13 етапів.

На сайті змагань ідеться, що переможець кожної серії отримує по $10 тис., а переможець фінального етапу – $30 тис.

20-річна Магучіх виграла передостанній етап "Діамантової ліги" у Брюсселі (Бельгія), встановивши особистий рекорд у стрибках у висоту на відкритому повітрі – 2,05 м.