$39.60 €42.44
weather +9 Київ

Маліновський забив гол у ворота чемпіона Італії. Це перший м'яч хавбека збірної України у новому сезоні Серії А. Відео Маліновський відкрив рахунок у матчі на 29-й хвилині
Один із лідерів збірної України з футболу Руслан Маліновський, який виступає за клуб "Аталанта" (Бергамо), у матчі другого туру Серії А забив гол у ворота чемпіона Італії "Мілана".

Відео забитого м'яча, який став першим для півзахисника у новому сезоні найвищого дивізіону чемпіонату Італії, опубліковано на YouTube-каналі "MEGOGO СПОРТ".

Маліновський відкрив рахунок у матчі на 29-й хвилині у традиційному для себе стилі – лівою ногою з лінії штрафного майданчика суперника.

На момент написання матеріалу "Аталанта" вела у матчі проти "Мілана" з рахунком 1:0.

У поєдинку першого туру Маліновський відзначився результативною передачею.