$39.78 €42.38
weather +3 Київ

Лижник Яровий приніс Україні друге золото на Паралімпіаді 2018

Лижник Яровий приніс Україні друге золото на Паралімпіаді 2018 Яровий переміг у лижній гонці

Українець Максим Яровий став паралімпійським чемпіоном у лижній гонці сидячи на 15 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Український лижник Максим Яровий приніс Україні друге золото на зимових Паралімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані, повідомляє сайт змагань.

Він став паралімпійським чемпіоном у лижній гонці сидячи на 15 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Друге місце посів американець Даніель Кноссен, третє – південнокореєць Сін Ий Хен.

У цій гонці Україну представляв також Тарас Радь. Він посів сьоме місце.

Першого дня Паралімпіади українці завоювали золоту, срібну і три бронзові медалі.

Збірна України посідає п'яте місце в загальному медальному заліку із шістьма медалями.

Змагання у Пхьончхані триватимуть до 18 березня. Україну на Іграх представляє 31 спортсмен.