$39.67 €42.52
weather +16 Київ

Лігу чемпіонів УЄФА вперше виграв "Манчестер Сіті"

Лігу чемпіонів УЄФА вперше виграв "Манчестер Сіті" Єдиний м'яч забив Родрі (на фото у центрі)

10 червня на Олімпійському стадіоні Ататюрка у турецькому місті Стамбул відбувся фінальний матч футбольної Ліги чемпіонів сезону 2022/2023, у якому "Манчестер Сіті" з Англії переміг міланський "Інтер" з Італії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Перший тайм завершився без забитих м'ячів.

Під час перерви майже три чверті відвідувачів сайта УЄФА вважали, що виграє "Манчестер Сіті".

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

Володіння м'ячем на той момент було 60% проти 40% на користь англійської команди.

У другому таймі "Манчестер Сіті" зміг відкрити рахунок. На 68-й хвилині поєдинку точного удару завдав Родрі (Родріго Ернандес).

Цей забитий м'яч став першим і останнім у поєдинку – 1:0 на користь англійського клубу.

Лігу чемпіонів УЄФА "Манчестер Сіті" виграв уперше у своїй історії. У сезоні 2020/2021 клуб грав у фіналі турніру, але поступився лондонському "Челсі" з рахунком 0:1.

У турнірі брали участь два клуби з України – "Динамо" (Київ) і "Шахтар" (Донецьк). Київський клуб завершив виступ у Лізі чемпіонів у серпні 2022 року на стадії плей-оф відбору до групового етапу, а донецький – у листопаді, розгромно програвши останній матч у групі.

Лігу чемпіонів сезону 2021/2022 виграв "Реал" із Мадрида (Іспанія).