$39.22 €42.36
weather +11 Київ

Кубок України з футболу виграло "Динамо"

Кубок України з футболу виграло "Динамо" У фіналі грали перша і третя команди УПЛ

13 травня у фіналі Кубка України з футболу київське "Динамо" з рахунком 1:0 виграло в луганської "Зорі" і здобуло другий трофей у сезоні. Про це повідомляє "Террікон".

Матч відбувався в Тернополі на стадіоні імені Романа Шухевича. Грали чемпіон української Прем'єр-ліги і бронзовий призер першості.

Перший і другий тайми завершили без забитих м'ячів, тому було призначено додатковий час.

На восьмій хвилині першого додаткового тайму півзахисник київського клубу Віктор Циганков забив м'яч.

На 105-й хвилині поєдинку "Динамо" не реалізувало пенальті – хорватський голкіпер "Зорі" Нікола Васіль відбив удар Циганкова.

Матч так і завершився з рахунком 1:0 на користь "Динамо".

У фінал Кубка України "Динамо" виходило 18 разів, виграло турнір 13-й раз.

У нинішньому сезоні під керівництвом головного тренера Мірчі Луческу кияни завоювали обидва національні трофеї: чемпіонат УПЛ і Кубок України.

"Зоря" змагалася за Кубок України у другому фіналі і вдруге його програла.