$39.58 €42.26
weather +9 Київ

Найкращими спортсменами 2018 року в Україні стали Костевич і Абраменко

Найкращими спортсменами 2018 року в Україні стали Костевич і Абраменко Олена Костевич стала чемпіонкою світу з кульової стрільби у 2018 році

У Національному спортивному комплексі "Олімпійський" відбулося нагородження переможців премії "Герої спортивного року". Найкращими українськими спортсменами визнано чемпіонку та бронзову призерку чемпіонатів світу та Європи з кульової стрільби, володарку світового рекорду Олену Костевич і чемпіона ХХІІІ зимових Олімпійських ігор із фристайлу Олександра Абраменка.

Чемпіонка та бронзова призерка чемпіонатів світу та Європи з кульової стрільби, володарка світового рекорду Олена Костевич і чемпіон ХХІІІ зимових Олімпійських ігор із фристайлу Олександр Абраменко стали найкращими спортсменами 2018 року. Про це 30 березня у Twitter повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Суперницями Костевич у цій номінації були володарка кубка підсумкового турніру WTA, тенісистка Еліна Світоліна і чемпіонка світу з дзюдо Дар'я Білодід. Їх відзначили преміями "Видатне досягнення".

Чемпіонка світу з вільної боротьби Алла Черкасова стала "Сенсацією року", дворазова чемпіонка юнацьких Олімпійських ігор із фехтування Катерина Чорній перемогла у номінації "Олімпійська надія України".

Наставника Абраменка і головного тренера збірної України з фристайлу Енвера Аблаєва визнали найкращим тренером року.

Володарка шести медалей зимових Паралімпійських ігор із біатлону та лижних перегонів серед спортсменів із вадами зору Оксана Шишкова стала переможницею в номінації "Сильні духом".

Ігор Любченко, чемпіон світу з тайського боксу муай-тай, переміг у номінації "Разом з олімпійцями", баскетболістка Раїса Курв’якова і чемпіон світу з кульової стрільби Яків Железняк – у категорії "Спортивна слава України".

"Найкраща команда року" – дует стрільців Олена Костевич та Олег Омельчук, бронзові призери чемпіонату світу та Європи, світові рекордсмени.

Церемонія нагородження премії "Герої спортивного року" відбулася 30 березня в Києві у НСК "Олімпійський".

На сайті НОК України повідомляють, що відбір переможців відбувався протягом кількох етапів.

Протягом року експерти НОК України та Міністерства молоді і спорту фіксували всі головні перемоги українських спортсменів. На підставі цих даних вони сформували розширений список претендентів.

"Після цього в роботу вступили спортивні журналісти. Шляхом електронного опитування (в голосуванні брали участь 240 представників мас-медіа з усіх регіонів) сформувалися трійки претендентів", – додали в комітеті.

Переможців у кожній номінації обирали за допомогою таємного голосування члени Української академії спорту.