$39.54 €42.05
weather +8 Київ

Коментатор Вацко відреагував на переможний гол Довбика гучним криком у прямому ефірі. Відео

Коментатор Вацко відреагував на переможний гол Довбика гучним криком у прямому ефірі. Відео Коментатор не стримав емоцій, побачивши гол, який вивів Україну до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Скріншот: Олег Боруца / Facebook
29 червня в матчі 1/8 фіналу Євро 2020 Україна переграла Швецію (2:1 в овертаймі) і вийшла у чвертьфінал, де зіграє проти Англії. Відео емоційної реакції футбольного коментатора Віктора Вацка на переможний гол України опублікував у Facebook Олег Боруца.

"Подача... Удар! Гооооооол! Артем Довбик, Артем Довбик, Артем Довбик приносить нам перемогу! Я ж казав, що в нього буде момент!" – закричав Вацко.

Пізніше коментатор у своєму Instagram подякував збірній України за гру і побажав Артему Бєсєдіну, який дістав травму, якнайшвидшого одужання.

Так само емоційно Вацко реагував на гол, забитий Андрієм Ярмоленком у матчі проти Північної Македонії.