$39.22 €42.36

Київське "Динамо" вперше програло у сезоні УПЛ – "Ворсклі" на "Олімпійському"

Київське "Динамо" вперше програло у сезоні УПЛ – "Ворсклі" на "Олімпійському" Бущан пропустив два м'ячі
6 листопада київський футбольний клуб "Динамо" у межах 14-го туру Української прем'єр-ліги (УПЛ) програв полтавській "Ворсклі". Про це повідомляє сайт УПЛ.

Матч проводили на НСК "Олімпійський" у Києві, він завершився з рахунком 2:1 на користь гостей.

"Ворскла" забивала голкіперу "Динамо" Георгію Бущану на 34-й хвилині (Лукас Ранжел) і на 74-й (пенальті реалізував Олів'є Тілль), пише "Терикон".

З 80-ї хвилини поєдинку кияни грали здебільшого після вилучення (дві жовті картки) гравця полтавської команди Данила Кравчука (вийшов на заміну з 69-ї хвилини).

На п'ятій компенсованій хвилині матчу Вітіньйо зумів забити один м'яч, але для нічиєї цього забракло.

Поразка від "Ворскли" стала для "Динамо" першою цього сезону УПЛ. До цього команда 11 разів перемагала та двічі зіграла внічию.

Кияни і надалі очолюють турнірну таблицю, у них 35 очок. На три очки менше в донецького "Шахтаря", свою гру команда зіграє 7 листопада проти "Колоса" з Ковалівки.

"Ворскла" завдяки перемозі набирає 28 очок і піднімається на третє місце УПЛ.