$39.60 €42.27
weather +9 Київ

Київське "Динамо" програло "Челсі" в Лізі Європи з рахунком 0:5

Київське "Динамо" програло "Челсі" в Лізі Європи з рахунком 0:5 У воротах динамівців побувало п'ять м'ячів

За сумою двох матчів стадії 1/8 фіналу Ліги Європи "Челсі" обіграло "Динамо" з рахунком 8:0.

14 березня в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи з футболу київське "Динамо" на своєму полі програло "Челсі" (Лондон, Англія) з рахунком 0:5.

Як повідомляє офіційний сайт "Динамо", гра відбулася за аншлагу на НСК "Олімпійський".

Уже після першого тайму гості вели 3:0. Відзначилися Олів'є Жиру (4-та і 33-тя хвилина) і Маркос Алонсо (45+1-ша хвилина).

У другій половині Жиру оформив хет-трик (59-та хвилина). На 78-й хвилині Каллум Гадсон-Одой установив остаточний рахунок.

Перша зустріч цих команд у Лондоні 7 березня завершилася перемогою "Челсі" з рахунком 3:0.

У єврокубках сезону 2018/2019 років представників України більше не залишилося.