$39.22 €42.44
weather +13 Київ

Київське "Динамо" пробилося у кваліфікаційний плей-оф-раунд Ліги чемпіонів УЄФА

Київське "Динамо" пробилося у кваліфікаційний плей-оф-раунд Ліги чемпіонів УЄФА Першу гру "Динамо" (у білій формі) теж виграло

9 серпня у матчі-відповіді кваліфікаційного третього раунду Ліги чемпіонів УЄФА київське "Динамо" в австрійському Граці виграло у місцевого клубу "Штурм" і за сумою двох матчів продовжить боротьбу за трофей. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У першому матчі протистояння, який відбувся 3 серпня у польському Лодзі, українська команда перемогла з рахунком 1:0.

У Граці "Штурм" зрівняв рахунок за підсумками двох ігор на 27-й хвилині матчу, відзначився данський легіонер австрійської команди Расмус Гейлунн.

Основний час не визначив переможця двоматчевого протистояння.

На сьомій хвилині додаткового часу забив динамівець Костянтин Вівчаренко, на 22-й – його товариш по команді Віктор Циганков.

Підсумковий рахунок матчу – 2:1 на користь "Динамо", за сумою двох матчів – 3:1.

Команда, яка програла, продовжить боротьбу в Лізі Європи, а переможець зіграє з "Бенфікою" з Лісабона (Португалія), за яку виступає українець Роман Яремчук, у кваліфікаційному плей-оф-раунді ЛЧ.

У попередньому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів "Динамо" здолало турецький "Фенербахче".

У зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну змагання української футбольної Прем'єр-ліги було завершено достроково. Турнірну таблицю ліги сезону 2021/2022 було одностайним рішенням клубів УПЛ, яке підтвердила Українська асоціація футболу, зафіксовано станом на 24 лютого 2022 року, нагородження призерів не проводили.

Перше місце залишилося за "Шахтарем", динамівці фінішували другими, на третьому місці – СК "Дніпро-1". Дніпряни стартують у Лізі Європи, гірники та "Динамо" – у Лізі чемпіонів, до того ж "Шахтар" починає одразу з групового етапу.

Луганська "Зоря" та "Ворскла" (Полтава), які посіли у чемпіонаті УПЛ четверте і п'яте місця відповідно, стартували у Лізі конференцій. "Ворскла" вже покинула турнір.