$39.47 €42.18
weather +17 Київ

Євро 2022 з футзалу. Збірна України зіграє в поєдинку за третє місце

Євро 2022 з футзалу. Збірна України зіграє в поєдинку за третє місце Збірній України з футзалу не вдалося вийти у фінал Євро 2022
Збірна України з футзалу з рахунком 2:3 поступилася у півфіналі чемпіонату Європи команді Росії.

Про це 4 лютого повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Рахунок у дебюті матчу відкрив російський форвард Антон Соколов, Андрій Афанасьєв у другій половині першого тайму подвоїв перевагу росіян, але менш ніж за хвилину збірна України скоротила відставання зусиллями Євгена Сірого – 1:2.

Усередині другого тайму форвард збірної РФ Артем Ніязов забив третій м'яч у ворота команди України.

Українці відповіли голом Данила Абакшина. Він підставив ногу після удару капітана Петра Шотурми – 2:3.

Шотурма міг стати героєм матчу, але за хвилину до кінця поєдинку не забив пенальті, пробивши по центру.

Матч за третє місце відбудеться 6 лютого в Амстердамі, початок – о 15.30, наголошують на сайті УЄФА. Збірна України зіграє проти команди, яка програє в іншому півфіналі між Португалією та Іспанією.

На великих турнірах Україна і РФ не зустрічалися із 2007 року. Тоді Росія здобула перемогу з рахунком 4:1 на груповому етапі Євро. За два роки до цього сильнішою була Україна – 2:1.

УЄФА з липня 2014 року розводить збірні Росії та України, а також клуби, які представляють ці країни, на групових етапах своїх турнірів.

На стадії групового етапу Євро 2022 збірна України з футзалу виграла в Сербії (6:1) і двічі поступилася – Нідерландам (2:3) та Португалії (0:1), повідомляють на сайті УЄФА. У підсумку українська команда посіла друге місце у квартеті А, маючи в активі три очки.

В 1/4 фіналу Євро 2022 збірна України з рахунком 5:3 перемогла команду Казахстану.

У рейтингу збірних, опублікованому на сайті УЄФА, збірна України з футзалу – восьма в Європі. Лідер – Росія.