$39.60 €42.27
weather +8 Київ

Євро 2022 з футзалу. Україна поступилася Іспанії у матчі за бронзу, але показала свій найкращий результат за 17 років

Євро 2022 з футзалу. Україна поступилася Іспанії у матчі за бронзу, але показала свій найкращий результат за 17 років Збірна України поступилася збірній Іспанії у матчі за третє місце
6 лютого збірна України з футзалу з рахунком 1:4 поступилася команді Іспанії у матчі за бронзу чемпіонату Європи 2022, трансляцію вело Суспільне.

Українській збірній не вдалося здобути перемогу у матчі за медаль, але вона показала свій найкращий результат за останні 17 років на цьому турнірі, розповів коментатор у студії Суспільного.

Скріншот: suspilne.media Скріншот: suspilne.media

Єдиний гол українці забили на 17-й хвилині першого тайму, повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА), автор голу нападник Ігор Чернявський.

Іспанці забили голи на 11-й (Мельядо), 17-й (Франциско Солано), 31-й (Боїс) і 32-й (Адольфо) хвилинах гри. Збірна Іспанії ще жодного разу не фінішувала на чемпіонаті без медалей, зазначила пресслужба УЄФА у Twitter.

На стадії групового етапу Євро 2022 збірна України з футзалу виграла у Сербії (6:1) і двічі поступилася – Нідерландам (2:3) і Португалії (0:1), повідомляють на сайті УЄФА. У підсумку українська команда посіла друге місце у квартеті А, маючи в активі три очки.

В 1/4 фіналу Євро 2022 збірна України з рахунком 5:3 перемогла команду Казахстану, а у півфіналі програла Росії з рахунком 2:3.

У рейтингу збірних, опублікованому на сайті УЄФА, збірна України з футзалу – восьма у Європі. Іспанія – третя. Лідер – Португалія.