$39.67 €42.52
weather +18 Київ

Євро 2020. У фан-зоні на Спортивній площі в Києві тисячі уболівальників співали гімн України. Відео

Євро 2020. У фан-зоні на Спортивній площі в Києві тисячі уболівальників співали гімн України. Відео На Спортивній площі зібралося кілька тисяч уболівальників
3 липня на Спортивній площі дивитися трансляцію матчу Україна – Англія за вихід у півфінал Євро 2020 зібралося кілька тисяч уболівальників, повідомляє "Українська правда" у Facebook.

"Радіо Свобода" опублікувало у Facebook відео виконання фан-зоною гімну України на початку матчу.

Зараз триває другий тайм матчу. Україна поки програє з рахунком 0:4. Видання "ГОРДОН" веде текстову онлайн-трансляцію гри.

Збірна України з футболу вперше в історії подолала груповий етап чемпіонату Європи й вийшла у плей-оф турніру.

В 1/8 фіналу Євро 2020 українці перемогли команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшли у чвертьфінал турніру.