$39.47 €42.18
weather +14 Київ

Яремчук забив за "Бенфіку" у ворота "Динамо". Кияни вп'яте поступилися у групі Ліги чемпіонів

Яремчук забив за "Бенфіку" у ворота "Динамо". Кияни вп'яте поступилися у групі Ліги чемпіонів Рахунок у поєдинку на 16-й хвилині відкрив форвард збірної України Яремчук
Київське "Динамо" програло португальській "Бенфіці" у матчі підсумкового 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2021/2022. У Лісабоні чемпіони України поступилися "орлам" із рахунком 0:2, повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій 8 грудня.

Рахунок у поєдинку на 16-й хвилині відкрив колишній гравець "Динамо", форвард збірної України Роман Яремчук. Після прострілу Жоау Маріу український нападник скерував м'яч у ворота киян. Це перший гол Яремчука за "Бенфіку" в Лізі чемпіонів.

За шість хвилин "Бенфіка" подвоїла рахунок, відзначився захисник португальського клубу Жілберто.

2:0 у підсумку – п'ята поразка "Динамо" у групі E.

В іншому поєдинку цього квартету команд німецька "Баварія" з рахунком 3:0 перемогла іспанську "Барселону", зазначено на сайті УЄФА.

Отже, набравши 18 очок у шести поєдинках, мюнхенський клуб фінішував на першому місці у групі E, "Бенфіка" друга – вісім балів. Обидва клуби зіграють у плей-оф Ліги чемпіонів.

Третє місце посіла "Барселона" – сім очок, команда з Каталонії продовжить виступ у Лізі Європи.

"Динамо", набравши одне очко, фінішувало на останньому, четвертому, місці.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

У першому турі "Динамо" стартувало з нічиєю у Лізі чемпіонів у матчі проти "Бенфіки". У другому поєдинку кияни програли "Баварії" у Мюнхені з рахунком 0:5, у третьому та четвертому – з однаковим рахунком 0:1 "Барселоні", у п'ятому – "Баварії" в Києві (1:2).

7 грудня останній матч групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2021/2022 зіграв віцечемпіон України – донецький "Шахтар". На НСК "Олімпійський" у Києві "гірники" втратили нагоду перемогти "Шериф" із Тирасполя (1:1). "Шахтар", двічі зігравши внічию та програвши чотири матчі у групі D, фінішував на останньому, четвертому, місці.

Уперше із сезону 2007/2008 жодна українська команда не братиме участі у весняній стадії єврокубків.