$39.60 €42.44
weather +9 Київ

Іспанія обіграла Швейцарію та стала першим півфіналістом Євро 2020. Відео

Іспанія обіграла Швейцарію та стала першим півфіналістом Євро 2020. Відео Іспанія обіграла Швейцарію в серії післяматчевих пенальті
Збірна Іспанії в матчі чвертьфіналу Євро 2020 обіграла національну збірну Швейцарії, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Переможця матчу визначили в серії післяматчевих пенальті – основний час закінчився нічиєю 1:1. Обидва голи на рахунку гравців збірної Швейцарії: на восьмій хвилині Деніс Закарія забив у власні ворота, на 68-й – Джердан Шакірі у ворота суперника.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Автогол Закарії після удару Жорді Альби. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Гол Шакірі. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Із 77-ї хвилини збірна Швейцарії грала в меншості: півзахисника Ремо Фройлера видалили за грубий підкат.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Видалення Фройлера. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

У серії пенальті Іспанія перемогла з рахунком 3:1. 11-метрові реалізували Дані Ольмо, Жерар Морено і Мікель Оярасабль. Серхіо Бускетс ударив у каркас воріт, а удар Родрі парирував Янн Зоммер. У швейцарців забити зміг тільки Маріо Гаврановіч. Удари Фабіана Шера й Мануеля Аканджі відбив Унай Сімон, а Рубен Варгас не потрапив у створ воріт.

У півфіналі Іспанія зіграє 6 липня на стадіоні "Вемблі" в Лондоні. Суперника іспанців визначиться у матчі Бельгія – Італія, який зараз відбувається в Мюнхені.