$38.99 €42.16
weather +12 Київ

Груповий турнір у Лізі конференцій "Дніпро-1" завершив поразкою від "Алкмаара", українці продовжать боротьбу Матч проводили у Нідерландах

3 листопада у шостому, останньому турі групового етапу Ліги конференцій УЄФА український клуб "Дніпро-1" програв "Алкмаару" з Нідерландів. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Матч відбувався на стадіоні "Алкмаара".

Клуб із Нідерландів відкрив рахунок уже на восьмій хвилині, відзначився Єнс Одгар.

На 40-й свій черговий м'яч у єврокубковому турнірі забив гравець української команди Артем Довбик.

"Алкмаар" таки зміг вирвати перемогу, м'яч на 87-й хвилині забив Вангеліс Павлідіс, який вийшов на заміну.

Підсумковий результат – 2:1 на користь нідерландців. Вони виграють груповий турнір, здобувши 15 очок. "Дніпро-1" – другий у групі, має 10 очок.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

У вересні "Алкмаар" і "Дніпро-1" грали на умовному "своєму" полі "Дніпра-1", українська команда програла 0:1.

Тепер "Дніпро-1" очікує на жеребкування раунду плей-оф Ліги конференцій, воно відбудеться 7 листопада.

Для "Дніпра-1" це перший в історії сезон у єврокубках.

Він потрапив до Ліги конференцій після вильоту з Ліги Європи, там український клуб програв кіпрському клубу АЕК із Ларнаки, після чого АЕК потрапив до однієї групи з київським "Динамо" у Лізі Європи.

Фінал Ліги конференцій УЄФА сезону 2022/2023 відбудеться 7 червня 2023 року у Празі.

Лігу конференцій сезону 2021/2022 виграла римська "Рома" (Італія).