$39.22 €42.36

Гол, штанга й момент. Маліновський, якого не викликали у збірну України, забив м'яч чемпіону Італії

Гол, штанга й момент. Маліновський, якого не викликали у збірну України, забив м'яч чемпіону Італії Маліновський забив перший гол у сезоні 2021/2022 чемпіонату Італії
Руслан Маліновський, який виступає за футбольний клуб "Аталанта" (Бергамо), у матчі шостого туру Серії А забив гол у ворота чемпіона Італії міланського "Інтера". "Аталанта" Маліновського 25 вересня зіграла внічию з "Інтером" 2:2, повідомляють на сайті Серії А.

Маліновський зрівняв рахунок у матчі (1:1) на 30-й хвилині гри у традиційному для себе стилі – дальнім ударом лівою ногою. Це його перший гол у сезоні 2021/2022 чемпіонату Італії. Момент голу опубліковано на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

За вісім хвилин українець узяв участь і в другому голі "Аталанти". Маліновський ударив метрів із 20, воротар "Інтера" Самір Ханданович відбив м'яч перед собою, його добив у порожні ворота Рафаель Толой.

Після перерви Маліновський був близьким до того, щоб зробити дубль у матчі, але його фірмовий удар лівою ногою зі штрафного прийняла на себе штанга воріт "Інтера".

Українця замінили на 62-й хвилині поєдинку.

Після шести турів "Аталанта" має в активі 11 очок – три перемоги, дві нічиї та одна поразка.

Скріншот: legaseriea.it Скріншот: legaseriea.it

Маліновський пропустить найближчі два матчі збірної України у відборі на чемпіонат світу 2022 року – проти Фінляндії (9 жовтня) та Боснії і Герцеговини (12 жовтня). Півзахисник "Аталанти" не потрапив у заявку національної команди після публічної сварки з виконувачем обов'язків головного тренера збірної України з футболу Олександром Петраковим.