$39.58 €42.26
weather +9 Київ

Футбольна збірна України вдруге не зуміла обіграти Казахстан у межах відбору на чемпіонат світу Матч відбувався у Нур-Султані
1 вересня у Нур-Султані національна збірна України з футболу зіграла внічию зі збірною Казахстану у матчі групи D відбору на чемпіонат світу 2022 року. Про це повідомляє офіційний сайт ФІФА.

Казахстан є аутсайдером групи D.

Вже на другій хвилині матчу у Нур-Султані рахунок відкрив нападник збірної України Роман Яремчук.

На 74-й хвилині Руслан Валіуллін з Казахстану забив м'яч у відповідь.

На третій компенсованій хвилині українець Данило Сікан знову вивів свою збірну вперед, проте на шостій компенсованій хвилині Казахстан забив зусиллями того ж Валіулліна.

Підсумковий результат – 2:2.

Українці не змогли перемогти сьогоднішнього суперника вдруге поспіль. 31 березня з таким самим рахунком завершився поєдинок у Києві. Тоді Яремчук теж відкрив рахунок.

Після гри у Казахстані українська збірна має у турнірній таблиці чотири очки після чотирьох ігор – команда жодного разу не програла і жодного разу не виграла. Всі ігри, крім останньої, завершувалися з рахунком 1:1.

У Казахстану стало два очки після трьох поєдинків, обидва були виборені в іграх з українцями.

Наступний матч у межах відбору на чемпіонат світу 2022 року збірна України проведе 4 вересня на домашньому стадіоні. Суперником стане лідер групи, збірна Франції.