$39.60 €42.44
weather +13 Київ

Футбольній збірній України не вдалося обіграти Фінляндію в межах відбору на чемпіонат світу

Футбольній збірній України не вдалося обіграти Фінляндію в межах відбору на чемпіонат світу Матч відбувався на НСК "Олімпійський" у Києві
У матчі зі збірною Фінляндії в межах відбору на чемпіонат світу 2022 року українські футболісти забили першими, але потім пропустили у відповідь.

28 березня національна збірна України з футболу зіграла внічию зі збірною Фінляндії в матчі групи D відбірного турніру на чемпіонат світу 2022 року. Про це повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Поєдинок відбувався в Києві на НСК "Олімпійський".

Перший тайм вийшов безголевим, а в другому таймі українці, яких вважали фаворитами поєдинку, відрили рахунок – на 80-й хвилині гравець донецького "Шахтаря" Жуніор Мораєс замкнув простріл київського динамівця Олександра Караваєва.

Після цього фіни організували низку небезпечних моментів біля воріт українців, один із яких завершився призначенням пенальті у ворота української збірної. 11-метровий удар реалізував на 89-й хвилині Теему Пуккі.

Суддя компенсував п'ять хвилин, але рахунок 1:1 не змінився.

У першому поєдинку групового турніру, який відбувся 24 березня в Парижі, збірна України зіграла внічию із чинними чемпіонами світу французами (1:1). Отже, українці у своїй групі посідають третє місце серед п'яти команд, маючи два очки. Лідирує Франція, у неї чотири очки – сьогодні чемпіони світу з рахунком 2:0 обіграли Казахстан на його стадіоні.

Наступний поєдинок у межах добору на чемпіонат світу збірна України проведе 31 березня вдома проти збірної Казахстану, в якого очок поки немає.