$39.58 €42.26
weather +8 Київ

Футбольна збірна Італії першою вийшла у плей-оф Євро 2020

Футбольна збірна Італії першою вийшла у плей-оф Євро 2020 Італійці пройшли далі завдяки перемозі на власному стадіоні
16 червня збірна Італії з футболу в межах Євро 2020 виграла у Швейцарії і за тур до завершення ігор у групі А вийшла у плей-оф турніру. Про це поінформував сайт УЄФА.

Перемогу італійцям принесли дубль Мануеля Локателлі (на 26-й і 52-й хвилинах) і гол Чіро Іммобіле (на 89-й хвилині). Швейцарці не зуміли забити жодного разу.

Підсумковий результат – 3:0. Матч відбувався в Римі.

Італія крупно перемогла і в першому матчі групи А (3:0 в поєдинку з Туреччиною), тому третій матч групового турніру, проти збірної Уельсу, перетворився для італійців фактично на формальність – у неї шість очок, і команда в будь-якому разі посяде одне з двох перших місць у групі, що дозволяє грати у плей-оф.

За другу путівку продовжують боротьбу Уельс і Швейцарія. 16 червня Уельс обіграв Туреччину з рахунком 2:0 і набрав чотири очки. У Швейцарії – одне, у Туреччині – нуль.

Також у середу на Євро 2020 Росія перемогла Фінляндію з рахунком 1:0. Другий матч другого туру групи В відбудеться 17 червня – Бельгія зіграє з Данією.

Євро 2020 почалося 11 червня і має завершитися 11 липня. У турнірі бере участь Україна.

17 червня на Євро 2020 збірна України в Бухаресті (Румунія) зіграє проти збірної Північної Македонії.