$38.99 €42.16
weather +12 Київ

Футболіст збірної України Яремчук забив два м'ячі за "Бенфіку"

Футболіст збірної України Яремчук забив два м'ячі за "Бенфіку" У "Бенфіку" Яремчук перейшов у липні
25 вересня в чемпіонаті Португалії нападник національної збірної України з футболу Роман Яремчук забив два м'ячі за "Бенфіку" з Лісабона у грі проти "Віторії" з Гімарайнша. Про це повідомляє сайт "Бенфіки".

Клуб Яремчука проводив поєдинок на виїзді.

Перший м'яч українець забив на 30-й хвилині, обігравши суперника й завдавши точного удару.

Другого точного удару Яремчук завдав на 41-й хвилині – м'яч летів у бік воріт із гострого кута і влетів у сітку, зачепивши ногу одного із гравців, який оборонявся.

Підсумковий результат поєдинку – 3:1. "Бенфіка" і далі лідирує у турнірній таблиці зі 100-відстотковим результатом: сім ігор – сім перемог. У "Порту" і "Спортинга", які ділять друге місце, – по 17 очок.

Яремчук входить у п'ятірку найкращих бомбардирів топдивізіону чемпіонату Португалії, у нього чотири забиті м'ячі після п'яти матчів, у лідера-бомбардира Мехді Туремі з "Порту" п'ять забитих м'ячів.

Станом на 25 вересня спеціалізований сайт Transfermarkt оцінює Яремчука в €17,5 млн. За вартістю українець шостий у "Бенфіці", найдорожчого – Рафу Сілву – оцінюють у €24 млн.

Яремчук перейшов у "Бенфіку" з бельгійського "Гента" наприкінці липня.

За інформацією A Bola, "Бенфіка" заплатила "Генту" €17 млн за 75% економічних прав на українця.

14 серпня українець дебютував за "Бенфіку" в чемпіонаті Португалії у матчі проти "Ароки", забив сам і віддав гольову передачу.