$39.22 €42.36
weather +9 Київ

Франція зіграє з Аргентиною у фіналі чемпіонату світу з футболу. Збірна Марокко не змогла видати третьої сенсації поспіль Франція вибила Марокко у півфіналі ЧС 2022
Збірна Франції 14 грудня у другому півфінальному матчі чемпіонату світу з футболу у Катарі обіграла головну сенсацію турніру – збірну Марокко – з рахунком 2:0 і стала другим фіналістом ЧС 2022, повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації футболу (FIFA).

Збірній Франції вдався швидкий гол – Тео Ернандес на п'ятій хвилині добив м'яч у ближній кут воріт марокканців після удару Кіліана Мбаппе.

На 17-й хвилині подвоїти рахунок міг Олів'є Жиру, але м'яч після удару французького форварда влучив у штангу.

На 44-й хвилині стійка врятувала Францію. Джавад Ель-Ямік пробив у падінні через себе, і голкіпер Уго Льйоріс перевів удар у штангу.

Питання у цьому півфіналі зняв Рандаль Коло-Муані. На 78-й хвилині він замінив Усмана Дембеле, а вже на 79-й – подвоїв рахунок. Мбаппе пробив, м'яч рикошетом від захисника покотився вздовж воріт, і Коло-Муані добив його в сітку.

Команда Марокко подарувала на ЧС 2022 три гучні сенсації і стала першою африканською збірною в історії, яка зіграла у півфіналах чемпіонатів світу з футболу. У групі ця команда обіграла бельгійців, яким пророкували вихід із групи (і пройшла далі замість них), а на стадії плей-оф вибила з турніру Іспанію та Португалію.

Аргентина 13 грудня розгромила Хорватію 3:0 і першою вийшла у фінал ЧС 2022.

Матч за третє місце між Марокко та Хорватією відбудеться у суботу, 17 грудня. Ці команди вже зустрічалися у Катарі – у групі F їхній матч 24 листопада завершився з рахунком 0:0.

Аргентина та Франція зіграють у фіналі в неділю, 18 грудня.

Фінальна частина чемпіонату світу з футболу 2022 року відбувається в Катарі з 20 листопада до 18 грудня.