$39.67 €42.52
weather +10 Київ

Франція і Хорватія програли в 1/8 Євро 2020. В 1/4 пройшли Швейцарія та Іспанія

Франція і Хорватія програли в 1/8 Євро 2020. В 1/4 пройшли Швейцарія та Іспанія Франція і Швейцарія зіграли з рахунком 3:3

28 червня на чемпіонаті Європи з футболу 2020 року відбулися два чергові матчі стадії 1/8 фіналу. За їхніми підсумками збірні Франції та Хорватії покинули змагання. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Хорватія та Іспанія зіграли з рахунком 3:5. Перший гол у матчі на 20-й хвилині у свої ж ворота забив іспанець Педро Лопес (Педрі). На 38-й хвилині Пабло Сарабія зрівняв рахунок. Потім іспанці відправили ще два м'ячі у ворота противників – на 57-й хвилині (Сесар Аспілікуета) і на 77-й (Ферран Толлес).

Наступні два м'ячі забили вже хорвати: на 85-й хвилині (Міслав Оршич) і на 90+2 (Маріо Пашалич). Однак у додатковому часі Іспанія забила ще два голи: на 100-й хвилині (Альваро Мурата) та на 104-й (Мікель Оярсабаль), і матч завершився перемогою іспанців.

Франція і Швейцарія в основний час зіграли з рахунком 3:3. У французькій команді авторами голів були Карім Бензема (57-ма і 59-та хвилини) і Поль Погба (75-та). Зі швейцарців забили Гаріс Сеферович (15-та і 81-ша хвилини) та Маріо Гавранович (90-та).

У додатковий час команди не змогли забити голів, тому присудили серію пенальті – першу в нинішньому чемпіонаті. У ній сильнішою виявилася Швейцарія. Вирішального пенальті у складі збірної Франції не забив Кіліан Мбаппе.

В 1/4 фіналу Іспанія і Швейцарія зіграють між собою.

Перші матчі стадії плей-оф Євро 2020 відбулися 26 червня. Данія з рахунком 4:0 розгромила Уельс і тепер у чвертьфіналі зіграє з Чехією, яка виграла з рахунком 2:0 у Нідерландів.

Бельгія перемогла Португалію (1:0) і в 1/4 зустрінеться з командою Італії, яка свій поєдинок проти Австрії завершила в додатковий час із рахунком 2:1.

Збірна України свій поєдинок проти збірної Швеції проведе 29 червня у Глазго (Шотландія).