$39.22 €42.36

Форвард збірної України Яремчук назвав катастрофою нічию проти Казахстану

Форвард збірної України Яремчук назвав катастрофою нічию проти Казахстану Яремчук "навіть не повірив", що збірна Казахстану зрівняла рахунок у матчі
Скріншот: Каналі Футбол 1,2,3 / YouTube
Національна збірна України з футболу, зігравши внічию проти команди Казахстану (2:2) у матчі групи D відбору на чемпіонат світу 2022 року, втратила два очки. Таку думку після поєдинку в ефірі телеканалів "Футбол" висловив форвард збірної Роман Яремчук. Відеозапис ефіру опубліковано 1 вересня на YouTube-каналі ЗМІ.

"Нам був дуже важливий результат, три очки. Для того, щоб їхати на чемпіонат світу. Ми не взяли три очки, тому, я вважаю, це катастрофа", – сказав футболіст.

Яремчук відкрив рахунок у матчі на 92-й секунді, але, за його словами, "цей гол сьогодні виявився нікому не потрібен".

"Краще б ми три очки взяли, аніж я забив", – пояснив гравець збірної.

За словами Яремчука, він спочатку "навіть не повірив", що команда Казахстану зуміла зрівняти рахунок на останніх хвилинах поєдинку.

"Начебто забили, хвилини залишаються, потрібно зіграти простіше. Але футбольний закон ніхто не відміняв: не забиваєш ти – забивають тобі. Ми не реалізували декілька моментів, вони забили. Усе", – резюмував Яремчук.

Футбольна збірна України вдруге не зуміла обіграти Казахстан у межах відбору на чемпіонат світу. 31 березня поєдинок у Києві завершився внічию 1:1, тоді Яремчук теж відкрив рахунок.

Після гри в Казахстані українська збірна має в турнірній таблиці чотири очки після чотирьох ігор – команда жодного разу не програла і жодного разу не виграла. Усі ігри, крім останньої, завершувалися з рахунком 1:1.

Наступний матч у межах відбору на чемпіонат світу 2022 року збірна України проведе 4 вересня в Києві на НСК "Олімпійський". Суперник – лідер групи, збірна Франції. Початок поєдинку о 21.45, зазначають на сайті Української асоціації футболу.