$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Федерер виграв 100-й турнір у кар'єрі

Федерер виграв 100-й турнір у кар'єрі Федерер – друга людина в історії тенісу, якій підкорилося 100 титулів в одиночному розряді

37-річний швейцарський тенісист Роджер Федерер усоте у кар'єрі став переможцем турніру Асоціації тенісистів-професіоналів в одиночному розряді, повідомляє сайт ATP.

2 березня у фіналі турніру Dubai Duty Free Tennis Championships, який відбувався в ОАЕ, Федерер обіграв Стефаноса Циципаса з Греції, який молодший за нього на 17 років. Рахунок матчу – 6:4, 6:4.

Свій перший титул швейцарець здобув у 2001 році в Мілані. Відтоді кожного календарного року він вигравав принаймні одне змагання.

На рахунку Федерера, який зараз посідає сьоме місце у світовому рейтингу, 20 перемог у турнірах Великого шолома, що є світовим рекордом.

Турнір у Дубаї він виграв уже увосьме.

Лише одна людина до Федерера виграла понад 100 змагань під егідою ATP. Це американець Джиммі Коннорс, на його рахунку 109 титулів.