$39.60 €42.44
weather +10 Київ

Екстренер збірної України з футболу Шевченко дебютував із поразки в італійській Серії А

Екстренер збірної України з футболу Шевченко дебютував із поразки в італійській Серії А Матч проти "Роми" був дебютним для Шевченка як тренера "Дженоа"
Італійський клуб "Дженоа", який тренує колишній наставник збірної України з футболу Андрій Шевченко, з рахунком 0:2 програв столичній "Ромі" в матчі 13 туру Серії А. Про це 21 листопада повідомляють на сайті чемпіонату Італії.

Матч проти "Роми" був першим для Шевченка як тренера "Дженоа".

Дебют українському тренерові зіпсував інший дебютант – 18-річний форвард "вовків" Фелікс Афена-Г’ян. Нападник із Гани вийшов на заміну на 74-й хвилині матчу, а на 82-й та 94 хвилинах поєдинку забив два м'ячі у складі "Роми".

Відеоогляд матчу опубліковано на YouTube-каналі Серії А.

Після 13 зіграних матчів у активі "Дженоа" дев'ять набраних очок, команда з Генуї посідає 18-те місце (третє з кінця) в турнірній таблиці чемпіонату Італії, зазначено на сайті Серії А.

"Дженоа" оголосила про призначення Шевченка 7 листопада. На посаді головного тренера Шевченко замінив Давіде Баллардіні, який очолив команду наприкінці 2020 року.

10 листопада "Дженоа" відрекомендувала Шевченка як нового головного тренера команди. Головна мета перед "Дженоа" – зберегти прописку в Серії А на наступний сезон, зазначив наставник.

До "Дженоа" Шевченко тренував збірну України (з липня 2016 року). Під керівництвом наставника збірна України вперше в історії дійшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу. На Євро 2020 в 1/4 фіналу турніру національна команда поступилася збірній Англії (0:4).