$39.60 €42.27
weather +5 Київ

Довбиком зацікавилися італійські клуби, перехід оцінюють у €5 млн – ЗМІ

Довбиком зацікавилися італійські клуби, перехід оцінюють у €5 млн – ЗМІ Довбик прославився переможним голом на матчі проти збірної Швеції в чемпіонаті Європи
Нападником "Дніпра-1", гравцем збірної України Артемом Довбиком зацікавилася низка закордонних клубів. Зокрема, можливість придбання форварда розглядають "Наполі", "Фіорентина" та "Болонья", пише італійське профільне видання Areanapoli з посиланням на власні джерела.

Видання зазначає, що цим клубам у подальших сезонах може знадобитися посилення в атаці.

Також Довбик потрапив у сферу інтересів бельгійських та турецьких клубів, зокрема "Андерлехта", "Генка" та "Трабзонспора", стверджує Areanapoli.

Контракт Довбика спливає наприкінці 2023 року. Зазначено, що дніпровський клуб готовий відпустити нападника за €5 млн. Водночас ще цього літа спеціалізований портал Transfermarkt оцінював вартість Довбика в €1 млн, а станом на вересень, за оцінкою порталу, ціна переходу форварда не перевищувала €1,8 млн.

Скріншот: transfermarkt.com Скріншот: transfermarkt.com

Одразу після знакового в кар'єрі гравця матчу зі шведами в червні з'явилася перша інформація про зацікавленість із боку одразу двох клубів – іспанського "Реал Сосьєдад" та італійського "Торіно", писало TuttomercatoWeb.

24-річний гравець футбольного клубу української Прем'єр-ліги (УПЛ) "Дніпро-1" Довбик – наймолодший автор забитого голу в історії збірної України на чемпіонатах Європи. 29 червня в 1/8 фіналу Євро 2020 збірна України перемогла команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшла до чвертьфіналу турніру.

Довбик увійшов до історії чемпіонатів Європи як футболіст, який забив найпізніший переможний м'яч на турнірах – це сталося на 120-й хвилині та 37-й секунді поєдинку проти Швеції. Отже, Довбик побив рекорд французького нападника Мішеля Платіні, який тримався з 1984 року. У матчі Франції проти Португалії Платіні забив м'яч на 118 хвилині 53 секунді.

В останньому сезоні УПЛ форвард зіграв 24 поєдинки, відзначившись шість разів у воротах суперників, повідомляють на сайті ліги. У поточному сезоні Довбик провів 16 матчів у чемпіонаті України, у яких забив 13 голів.