$39.22 €42.36
weather +9 Київ

"Дніпро-1" уперше в історії виграв у "Шахтаря" і лідирує в УПЛ, збільшивши відрив від "гірників"

"Дніпро-1" уперше в історії виграв у "Шахтаря" і лідирує в УПЛ, збільшивши відрив від "гірників" Довбик забив переможний м'яч у поєдинку лідерів "Дніпро-1" – "Шахтар" і з 10 голами лідирує у списку бомбардирів УПЛ

"Дніпро-1" 19 листопада у 14-му турі УПЛ у домашньому матчі в Ужгороді здобув гольову перемогу над "Шахтарем" (2:1) і зміцнив лідерство у чемпіонаті, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

У цьому матчі голи забивали головні зірки обох команд. Рахунок відкрили гості: Михайло Мудрик на 17-й хвилині пробив через штрафний майданчик після сольного проходу.

Олександр Піхальонок за чотири хвилини, уклавши на землю донецького голкіпера Анатолія Трубіна, відновив рівновагу після елегантної комбінації дніпрян, у яку входив пас п'ятою, що його виконав у штрафній Артем Довбик.

Той самий Довбик уже після перерви записав на свій рахунок переможний для "Дніпра-1" гол, пробивши з-за штрафної з лівої ноги у ближній кут воріт "гірників". Форвард дніпрян із 10 голами очолив список бомбардирів УПЛ.

"Дніпро-1", зігравши на один матч більше, набрав 35 очок і тепер на вісім пунктів випереджає "Шахтар", який іде другим. Клуб із Дніпра у 13 матчах здобув 11 перемог і двічі задовольнявся нічиєю.

Дніпряни вже більше ніж рік не програють в УПЛ: востаннє це сталося 24 жовтня 2021 року в поєдинку з "Динамо". Наразі "Дніпро-1" довів свою рекордну серію без поразок до 19 матчів.

"Шахтар", зі свого боку, перервав свою серію – команда не програвала 26 матчів поспіль.

Окрім того, поразка стала для Ігора Йовічевича дебютною у внутрішній першості на посаді головного тренера "гірників". Матч був принциповим ще й у цьому вимірі: у "Дніпрі-1" улітку не збиралися відпускати Йовічевича в "Шахтар" і висловлювали публічне невдоволення тим, що він очолив "гірників".

Перемога над "Шахтарем" стала для "Дніпра-1", створеного у 2017 році, першою в історії протистоянь між командами. До цього дніпряни програли донецькому клубу шість матчів поспіль, п'ять із яких у межах чемпіонату України, із загальною різницею м'ячів 2:13.

"Дніпро-1" "Шахтар" 2:1

Голи: Мудрик, 17 (0:1), Піхальонок, 21 (1:1), Довбик, 53 (2:1)

Змагання української Прем'єр-ліги сезону 2021/2022 через повномасштабне вторгнення РФ в Україну завершили достроково, турнірну таблицю ліги сезону 2021/2022 зафіксували станом на 24 лютого 2022 року. Перше місце залишилося за "Шахтарем", "Динамо" фінішувало другим, на третьому місці – "Дніпро-1".

23 серпня в умовах війни стартував чемпіонат української Прем'єр-ліги сезону 2022/2023. Він відбувається на території України. Матчі грають на певних стадіонах за порожніх трибун і з підвищеними заходами безпеки. У разі повітряної тривоги поєдинки переривають, команди і технічний персонал перечікують в укриттях.