$39.47 €42.18
weather +14 Київ

"Динамо" виграло у першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів

"Динамо" виграло у першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" для виходу у груповий раунд ЛЧ буде достатньо нічиєї або поразки з рахунком 0:1 у матчі-відповіді

Матч-відповідь київського "Динамо" проти бельгійського "Гента" відбудеться 29 вересня.

Київське "Динамо" в першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів на виїзді обіграло бельгійський "Гент" із рахунком 2:1, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

У складі українського клубу голами відзначилися Владислав Супряга (9-та хвилина) і Карлос де Пена (79-та хвилина); у складі "Гента" відзначився німецький форвард Тім Кляйндінст (41-ша хвилина).

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Огляд першого тайму. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

"ГОРДОН" вів текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Гол Карлоса де Пени. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Гра-відповідь відбудеться в Києві 29 вересня.

Українському клубу для виходу у груповий раунд Ліги чемпіонів необхідна перемога з будь-яким рахунком, нічия або поразка з рахунком 0:1.